Ogarnij-ten-nawyk.png

Ogarnij ten nawyk

„Ogarnij ten nawyk. Jak stawiać sobie realne cele i budować skuteczne systemy nawyków?” Szkolenie on-line.

Termin: 29.06.2020 r.

Pracujemy w godzinach 18:00 – 21:00

To szkolenie, które skończysz z gotowym planem działania, na które składać się będzie cel, który sobie postawisz i system nawyków, które Cię do tego celu doprowadzą. Bez większego wysiłku

To nie będzie webinar, to warsztat na którym będzie i praktycznie i interakcyjnie.

A co się tam będzie działo?

  • Dowiesz się, dlaczego postanowienia noworoczne nie działają.
  • Przeformułujesz swój cel zgodnie z modelem SMART. A potem dowiesz się dlaczego cele, nawet najlepiej sformułowane, to za mało.
  • Zrozumiesz jak działa pętla nawyku i zbudujesz sobie nowy nawyk, który zbliży Cię do celu. A także dowiesz się jak skutecznie oduczać się starych nawyków, które Ci nie służą.
  • Nie masz czasu? Ale 5 minut masz? Poznasz niezwykłą moc mikronawyków, które zabierają chwilkę, a z czasem przynoszą niesamowite rezultaty. A potem wypracujesz sobie kilka.
  • Poznasz też procedurę piętrzenia nawyków, która działa bez wysiłku i przy okazji, a sprawia, że za jakiś czas tak wiele się zmienia.
  • Stworzysz grę, która pomoże Ci uczynić z wprowadzania nowych nawyków świetną zabawę.

Tym razem tylko trochę wiedzy, za to bardzo bardzo bardzo dużo praktyki!
Koszt: 40 zł
Ilość uczestników – ograniczona (maks.16) decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby zapisać się na szkolenie wystarczy zgłosić się i dostać potwierdzenie przyjęcia. Zgłosić się można wypełniając Kartę zgłoszenia na warsztaty znajdującą się na stronie w zakładce Centrum Szkoleniowe lub e-mailowo. Osoby przyjęte na warsztaty przesyłają potwierdzenie dokonanego przelewu na adres mailowy bogatynia@klanza.org.pl

adminOgarnij ten nawyk
Share this post