Aktualności
Nowe warsztaty w ofercie oddziału 2010-07-27

Przedszkolne przygody w świecie przyrody

(zmodyfikowane warsztaty „Na wycieczce i zielonej szkole)

Autor: Renata Kownacka
Ilość godzin dydaktycznych: 20

Warsztaty skierowane są do osób pracujących z dziećmi, szczególnie do nauczycieli wychowania przedszkolnego i kształcenia zintegrowanego, wychowawców świetlic. Uczestnicy poznają zabawy i działania ruchowe, plastyczne, muzyczne, eksperymenty, doświadczenia, przybliżające dzieciom środowisko przyrodnicze. Mają też możliwość poznania sposobów aktywizowania dzieci na wycieczce, ognisku, biwaku podczas zajęć odbywających się w plenerze.

czytaj więcej
Kolonie - Klanza za murami zamku 2010-07-27
W dniach 12-23 lipca odbyły się drugie organizowane przez oddział bogatyński kolonie letnie. Tym razem cofnęliśmy się do epoki rycerzy i dam dworu w przepięknej scenerii Jury Krakowsko - Częstochowskiej i okolicznych zamków. Zapraszamy do galerii zdjęć.
czytaj więcej
Wakacyjne spotkania z KLANZĄ terminy 2010-07-11
W ramach projektu WAKACYJNE SPOTKANIA Z KLANZĄ finansowanego przez Urząd Miasta i Gminy w Bogatyni odbędzie się w czasie wakacji jedenaście SPOTKAŃ Z KLANZĄ w miejscowościach z terenu naszej Gminy. Prowadzone będą w oparciu o zasady i metodykę pedagogiki zabawy, realizowane przez animatorów i trenerów KLANZY oraz wolontariuszy.
czytaj więcej
1 2 3 4 14 15 16 17 18
2009 - 2010 Klanza Bogatynia   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Projektowanie stron   •    Pozycjonowanie Kraków