Aktualności
Zaproszenie na walne zgromadzenie 2011-01-18
W imieniu Zarządu Oddziału zapraszamy wszystkich członków PSPiA KLANZA Oddział w Bogatyni na IV Walne Zebranie w dniu 14 lutego 2010 roku (poniedziałek) w Bogatyni
czytaj więcej
Kto się z nami bawi w teatr? 2011-01-18
Serdecznie zapraszamy nauczycieli, opiekunów pracujących z osobami niepełnosprawnymi, wolontariuszy oraz rodziców na nieodpłatne warsztaty teatralne pt. Kto się z nami bawi w teatr?
czytaj więcej
Klanzaowa Akademia Przedszkolaków i Rodziców 2010-08-29
PSPiA KLANZA Oddział w Bogatyni serdecznie zaprasza dzieci w wieku od 3 do 6 lat oraz ich rodziców do udziału kolejnej edycji projektu „KLANZOWA AKADEMIA PRZEDSZKOLAKÓW I RODZICÓW”
Projekt finansowany z dotacji Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich oraz Urząd Miasta i Gminy w Bogatyni.

Więcej na stronie projektu

czytaj więcej
Nie dajmy się wodzie 2010-08-13
Trenerzy, animatorzy i przyjaciele KLANZY zapraszają dzieci i młodzież z rodzin poszkodowanych w wyniku powodzi na zajęcia "Nie dajmy się wodzie"
W programie zajęć: gry i zabawy zręcznościowe, działania plastyczne i konstrukcyjne, duże gry planszowe, zabawy z rekwizytami cyrkowymi i wiele innych atrakcji!
czytaj więcej
Po powodzi 2010-08-13
Tak wygląda nasz Oddział KLANZY. Jesteśmy wśród tych szczęśliwców, którzy nie stracili domu. Zalało mam biuro, w którym mieliśmy cały majątek – meble, sprzęt (komputer, magnetofon, maszyna wielofunkcyjna, telefon, sprzęt nagłaśniający itd.), publikacje, księgowość, zabawki, materiały plastyczno-techniczne, materiały zabezpieczone na realizowane projekty, sprzęt sportowy – woreczki, szarfy, lina itd. Ciężko wyrzucać swój majątek!
Część zabawek do działań plenerowych oraz sprzęt cyrkowy udało nam się odzyskać. Drewniane zabawki i te z materiału są umyte, zdezynfekowane, suszymy je na słońcu i czekamy na efekt (czy będą przydatne do użycia).
Szczęście, że na naszej ulicy jest woda w kranach (przemysłowa) i prąd. Nie mamy już szlamu i błota. Zaczynamy zbijać tynki i odkażać. Na razie nie myślimy o odtworzeniu Oddziału. Wiemy, że z pomocą wszystkich uda nam się to zrobić. I tak nie mamy miejsca na biuro i z rokowań wynika, że taki stan utrzyma się przez około 2-3 miesiące. Potem remont i od nowa….
czytaj więcej
1 2 3 4 14 15 16 17 18 19
2009 - 2010 Klanza Bogatynia   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Projektowanie stron   •    Pozycjonowanie Kraków