Aktualności
Dzień dziecka 2015-05-24

W niedzielę, 31 maja w godzinach od 11.00 do15.00 na obiektach sportowych Liceum Ogólnokształcącego w Bogatyni, odbędzie się plenerowa impreza integracyjno-rekreacyjna z okazji DNIA DZIECKA.  
Serdecznie zapraszamy wszystkich lubiących aktywny sposób spędzania czasu wolnego. Zapraszamy całe rodziny. 
W programie: gry i zabawy zręcznościowe, działania plastyczne i konstrukcyjne, duże gry planszowe, działania dla najmłodszych dzieci, zabawy z rekwizytami cyrkowymi, chustami animacyjnymi, tańce integracyjne, dmuchane zamki i wiele innych atrakcji. 

czytaj więcej
8. Ogólnopolski Dzień Tańca z KLANZĄ 2015-05-05

Członkowie i Sympatycy  Stowarzyszenia  KLANZA serdecznie zapraszają wszystkich miłośników tańców i zabaw integracyjnych na kolejną edycję Ogólnopolskiego Dnia Tańca z KLANZĄ.

Tradycyjnie zapraszamy całe rodziny: dzieci, ich mamusie i tatusiów oraz ciocie, wujków, babcie i dziadków na 60 minut wesołej zabawy na świeżym powietrzu, a przy okazji wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia  Rodziny

W programie:

  • proste, łatwe i wesołe tańce integracyjne z całego świata,
  • zabawy rytmiczno-ruchowe,
  • działania animacyjne,

Impreza odbędzie się w PIĄTEK, 15 MAJA W GODZ. OD 17.00  DO 18.00
na boisku sportowym przy Liceum Ogólnokształcącym w Bogatyni
Wstęp wolny.


Taniec, uśmiech i wspólna, rodzinna zabawa - lubisz?
Przyjdź i zatańcz z nami!!!
To proste i radosne!

czytaj więcej
UCZYMY SIĘ BAWIĄC Z NASZYM ELEMENTARZEM CZ. IV 2015-04-30

Czwarta część z serii "Uczymy się bawiąc z Naszym elementarzem" to publikacja oparta na pedagogice zabawy, ściśle zintegrowana z nowym elementarzem. Kierowana jest do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej zarówno tych doświadczonych jak i zaczynających pracę z klasą pierwszą. Zawarto w niej wiele propozycji zabaw, wierszyków, piosenek, tańców, działań z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, muzycznej, plastycznej. Uzupełnieniem całości są scenariusze uroczystości klasowych, szkolnych, wycieczek, spotkań integracyjnych z rodzicami, zebrań. Książkę oparto na cyklu "Uczymy się bawiąc", jednak treści zostały znacznie rozszerzone i dostosowane do nowego elementarza oraz ułożone w sposób umożliwiający nauczycielowi swobodny wybór metod aktywizujących, zależnie od możliwości i specyfiki klas.

czytaj więcej
Uczymy się bawiąc z naszym Elementarzem cz. III 2015-02-17
Trzecia część z serii "Uczymy się bawiąc z Naszym elementarzem" to publikacja oparta na pedagogice zabawy, ściśle zintegrowana z nowym elementarzem. Kierowana jest do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej zarówno tych doświadczonych jak i zaczynających pracę z klasą pierwszą. Zawarto w niej wiele propozycji zabaw, wierszyków, piosenek, tańców, działań z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej, przyrodniczej, muzycznej, plastycznej. Uzupełnieniem całości są scenariusze uroczystości klasowych, szkolnych, wycieczek, spotkań integracyjnych z rodzicami, zebrań. Książkę oparto na cyklu "Uczymy się bawiąc", jednak treści zostały znacznie rozszerzone i dostosowane do nowego elementarza oraz ułożone w sposób umożliwiający nauczycielowi swobodny wybór metod aktywizujących, zależnie od możliwości i specyfiki klas.
czytaj więcej
Letnia szkoła - Asertywność 2015-02-05

Letnia Szkoła dla trenerów, animatorów oraz członków stowarzyszenia

ASERTYWNOŚĆ

Zielonka  11 - 15.08.2015r.

Cele szkolenia:

  • Rozwijanie postawy asertywnej
  • Zdobycie wiedzy na temat zachowań asertywnych, asertywnej postawy i ich wpływu na funkcjonowanie interpersonalne
  • Poznanie i nauczenie się przezwyciężania barier stojących na drodze do asertywności
  • Poznanie i doskonalenie stosowania technik asertywnych
  • Rozwój kompetencji w obszarze funkcjonowania w trudnych sytuacjach interpersonalnych, konfliktach, sytuacjach kryzysowych
  • Rozwój osobisty w obszarze indywidualnych deficytów asertywności
  • Rozwój świadomości siebie i własnego funkcjonowania w relacjach interpersonalnych 
czytaj więcej
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 16 17 18 19
2009 - 2010 Klanza Bogatynia   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Projektowanie stron   •    Pozycjonowanie Kraków