Spotkania z KLANZĄ 2015-06-13

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA Oddział w Bogatyni oraz Gmina Bogatynia serdecznie zapraszają  dzieci i młodzież na cykl zajęć sportowo – rekreacyjnych realizowanych w ramach projektu SPOTKANIA Z KLANZĄ.

Jeżeli chcesz nauczyć się lub podnieść swoje umiejętności manipulowania różnymi rekwizytami cyrkowymi…

Jeżeli chcesz uczyć się, rozwijać swoje zainteresowania oraz doświadczać wspólnych działań…

To zapraszamy Ciebie i Twoich przyjaciół na cykliczne spotkania, które będą się odbywały  w soboty w godzinach od 16.00 do 18.30 w Parku Miejskim im. C.A. Preibischa w Bogatyni.

SPOTKANIA Z KLANZĄ to nieodpłatne profilaktyczne działania dla dzieci i młodzieży realizowane w Bogatyni w okresie od 30 maja 2015 roku do 25 lipca 2015r.

W ramach projektu zostanie zrealizowanych 10 spotkań, w tym duża impreza z okazji Dnia Dziecka oraz warsztaty cyrkowe. Każde ze spotkań prowadzone będzie przez doświadczonych animatorów i trenerów KLANZY oraz wolontariuszy. Ich realizacja opierać się będzie o zasady i metodykę pedagogiki zabawy i pedagogiki cyrku. 

W trakcie spotkań będą wykorzystane ciekawe, oryginalne i atrakcyjne rekwizyty zachęcające uczestników do wspólnych działań, aktywnego i twórczego sposobu spędzania czasu wolnego w ramach działalności profilaktycznej.  

SPOTKANIA Z KLANZĄ będą realizowane cyklicznie w miejskim parku i będą dostępne dla wszystkich chętnych. Zajęcia oprócz realizacji celów projektu mają zainspirować uczestników projektu, mieszkańców naszej Gminy do podejmowania aktywnych i twórczych działań  i wypracować modę na wspólne spotkania w miejskim parku i placach zabaw, podczas których chętne dzieci będą mogły podnosić swoje umiejętności manipulowania różnymi rekwizytami cyrkowymi, nawzajem uczyć się, rozwijać swoje zdolności, zainteresowania oraz doświadczać wspólnych działań.

Zapraszamy na  spotkania, które odbędą w każdą sobotę czerwca i lipca.

(30.05, 06.06, 13.06, 20.06, 27.06, 04.07, 11.07, 18.07, 25.07.2014 r.) w godzinach od 16.00 do 18.30 w Parku Miejskim im. C.A. Preibischa  

2009 - 2010 Klanza Bogatynia   •   Wszelkie prawa zastrzeżone
powered by mtCMS   •    Projektowanie stron   •    Pozycjonowanie Kraków